Sinds een paar dagen bepaalde NL sites niet oproepbaar...

Status
Niet open voor verdere reacties.

KillRoy

Forum Gebruiker
Berichten
499
Sinds een dag of wat kan ik bepaalde Nederlandse sites niet meer oproepen. Andere sites zijn geen probleem. Het lullige is dat er een site bij zit die ikzelf beheer :(.

Ik heb Chello nu al ruim 3 jaar en heb eigenlijk nooit last gehad met de verbinding. Dit is de eerste keer...

Misschien dat het aan mij ligt. Hoe kan ik zien waar in het netwerk van chello het probleem ligt. Ik heb het eens geweten wat ik in moest typen op de commandline, maar ben het ff kwijt. Je kan dan zien welke route een pakketje aflegt en wat voor een ping het heeft bij elk 'station'....

Iemand??

En heeft iemand de zelfde problemen?

Ik zit in Noordholland (Zaandam)

Senks alvast ;D
 
R

rd

- Bedoel je tracert?
- Noem even de sites dan kunnen we het proberen.
 
M

metalman

Hoi, stel gewoon even een andere dns-server in, die van Chello zijn n.l. nogal vaak "bras" , maak een keuze uit onderstaande lijst zou ik zeggen ;D

ISPPrimaire DNSSecundaire DNSAlternatief
12move195.240.240.254195.240.240.222-
A200062.108.1.6562.108.1.66-
At Home (Noord/Zwolle)212.120.66.194212.120.66.195-
At Home (Zuid/Den Bosch)213.51.129.67213.51.129.68213.51.129.70
BBeyond62.177.144.1162.177.144.2-
Chello (Noord)212.142.28.66212.142.28.67-
Chello (Midden)212.142.8.1212.142.28.130-
Chello (Zuid)212.142.28.130212.142.28.131-
Cistron62.216.31.5062.216.31.60-
Concepts ICT213.197.28.3213.197.30.28-
CSNet194.69.16.18194.69.18.18-
Dataweb62.166.128.1062.166.128.20-
Demon194.159.73.135194.159.73.136-
EuroNet194.134.5.5194.134.0.97-
Eweka217.8.99.34217.8.99.35-
Freeler213.218.76.150213.218.76.151-
HCCNet62.251.0.662.251.0.7-
Het Net195.121.1.34195.121.1.66-
IAF80.89.224.64195.108.17.20-
IAEHV212.61.15.8212.61.25.226-
InterNLNet193.67.79.39193.67.237.39-
Ision195.64.32.3195.64.32.43-
LaDot (NL)217.22.64.90217.22.64.91-
LaDot (COM)217.22.66.90217.22.66.91-
Luna217.77.129.12212.204.207.221-
MetiaDSL213.239.153.2213.239.153.3-
MyWeb62.100.30.22862.100.30.244-
NLNet193.67.79.39193.67.237.39-
Planet195.121.1.34195.121.1.66-
PublishNet212.241.49.9193.67.60.10-
Solcon212.45.32.3212.45.33.3-
SupportNet195.114.231.200195.114.230.254-
Systemec194.229.164.2194.229.164.4-
SurfNet195.169.131.4192.87.5.137-
Tiscali195.241.48.33195.241.49.33-
TMN213.160.217.250213.160.217.200-
Uni One (1)152.158.2.48152.158.36.48-
Uni One (2)165.87.201.243165.87.201.244-
Versatel62.58.62.13262.58.94.130-
WorldAccess195.121.1.34195.121.1.66-
Wanadoo194.134.5.55194.134.5.5-
Wanadoo (Zuid-West/Den Haag)195.96.96.97195.96.96.33-
WorldCom193.67.79.39193.67.237.39-
WorldOnline195.241.48.33195.241.49.33-
XS4All194.109.6.66194.109.9.99194.109.104.104
Zonnet62.58.50.562.58.50.6-

/edit: ff een tabelletje van gemaakt :P
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Bovenaan